OcenianieJeśli oceniasz ten świat, zawsze oceniasz siebie.
Czy możesz już patrzeć na siebie z Miłością, a raczej z perspektywy Miłości, którą Jesteś Teraz? Zostaw ten wewnętrzny monolog, dyskusję i referowanie rzeczywistości, to takie męczące…Czy wiesz, że cały ładunek zmęczenia płynie właśnie z tej paplaniny, której dajesz tyle swojej uwagi? Wiem, wiem, na pewno masz jakieś mądre, konstruktywne wnioski na temat życia🙂, ale zapraszam Cię do zaprzestania na jedną chwilę, by ta przerwa przywołała tą pamięć czym jest Cisza, która jest Twoją Naturą. Zobacz ten Świat bez wniosków i analizy, po prostu patrz Cicho.
To Twoja jedyna praktyka: nie podążasz za myślami, tylko oglądasz to co się aktualnie dla Ciebie wydarza.
To takie istotne pamiętać, że to wszystko co masz do powiedzenia na temat tych pozornie INNYCH, mówisz samemu sobie. W tym momencie ujawniają się tylko Twoje aspekty, które chcą Ci ukazać jakąś warstwę iluzji na swój temat. I Ci pozornie Inni, spełniają dobry uczynek, chociaż te myśli nie mają nic wspólnego z nimi, to tylko Twoja opowieść o sobie.
I z drugiej strony ci Inni, jeśli przemawiają do Ciebie i poruszają struny emocji wciągając w spektakl negacji, są również twymi ukrytymi aspektami pragnącymi Cię uwolnić z tej męczącej historii.
Czyli, już wiesz, po prostu jeśli możesz, a możesz🙂, zostaw już tą zabawę w ocenianie kogokolwiek i czegokolwiek, bo zawsze mówisz o samym sobie. Proszę więc, zachwyć się tą Ciszą, która objawia wciąż to Piękno w Tobie i w całym Wyrazie Boga w Istnieniu.
Pamiętaj, zawsze mówisz o Nim, jest tylko On. W Tobie i w każdej Istocie tutaj. Zobacz to w bezwarunkowym akcie Miłości.
Kocham

Nulina
31.10.2015
             
              https://www.facebook.com/TAOtoJEST/
              

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

KOCHAM .....KOCHAM....KOCHAM....