Zmiany- przekaz z dnia 29 Października 2016r

Witajcie przyjaciele

Jesteśmy istotami wywodzącymi się z konstelacji Wolarza określanej przez was także jako Arktur.  Jesteśmy tu po to aby pomoc wam odkryć swoją prawdziwą rolę na ziemi, aby pomóc wam zrozumieć przemiany jakie obecnie mają miejsce także w waszej energii.
 Tak, to co obecnie ma miejsce, ten spektakl przez który przechodzicie jest jak wiecie jedyny w swoim rodzaju. jednak ludzkość stojąc u progu milenium którym określamy każdą kwantową przemianę jest świadkiem spektakularnej odnowy.
 Patrząc na to co obecnie dzieje się w waszych ciałach przyczynowych, jak bardzo te zmiany wpływają na wasze życie. Możemy powiedzieć że wielu z was zboczyło z kursu który nadaliście sobie przychodząc na Ziemię.
  W efekcie czujecie się zagubieni  trwając w oczekiwaniu na spektakularną zmianę która uwolni was od waszych ograniczeń jakie nadaliście sobie sami. Wasz świat stanowi dla was samych zagadkę ponieważ nieustannie jesteście wciągani w energetycznego wirusa którym są wasze stare oczekiwania wobec waszego rządu, emocji ale także siebie samych. Ten wirus pochłonął was tak bardzo że żyjecie według niego nie będąc często w stanie wyjść poza ten schemat.    
Gotowość na zmianę stanowi w każdym z  was pewne spektrum kolejnej linii fotonowej.  Będąc gotowi na ten krok przechodzicie w inną przestrzeń siebie samego, poszerzając tym samym możliwość wyboru, porzucając niewygodny świat schematów.  
Tej zmianie towarzyszy także często uczucie osamotnienia. Nagle zauważacie że przyjaciele którzy do tej pory towarzyszyli wam zawsze, w których znaleźliście oparcie stopniowo znikają z waszego życia. Zastanawiacie się często:  „co ze mną nie tak, dlaczego czuję się jakbym nie należał do tego świata jakbym mówił nagle innym językiem który z wielu powodów jest niezrozumiały” 
Tak ponieważ od tej chwili poznajecie inną rzeczywistość w której wszystko jest możliwe ale tylko wtedy kiedy jesteście w stanie otworzyć się na zaufanie, kiedy  potraficie poczuć to wszystko, każdą energię - tak i ona nagle do was przemawia uczuciem. 
Stojąc na tym pustkowiu często z tym walczycie. Jak żyć z tym wszystkim kiedy to takie inne. 
Ale kiedy tak szamoczecie się z myślami o sobie stwierdzacie że nic do siebie nie pasuje i po kolejnej walce o starą tożsamość która odchodzi bezpowrotnie czujecie się zmęczeni relacją z sobą, relacją ze światem wokół was. Wielu w tym czasie popada w depresję niektórzy z was reagują gniewem,  rodzi się frustracja. Ale po jakimś czasie, kiedy brak wam już sił i rezygnujecie z dalszej walki o swoją tożsamość ponieważ nawiasem mówiąc to wszystko stanowi jej nieodłączną część, pojawia się przestrzeń a wasze myśli zamierają i stajecie się nagle obserwatorem.  W tej pustce która się wówczas wyłania dostrzegacie więcej siebie, jesteście wobec siebie bardziej autentyczni a  wasza walka przekształca się w uważność. Dlaczego do tego tak często powracamy w przekazach? 
 Ponieważ w każdej chwili swojego życia walczycie z tymi dylematami. Kiedy pojawia się gotowość na więcej, kiedy w waszych sercach odczuwacie potrzebę zmiany stoicie twarzą w twarz z tymi oczekiwaniami, jednak za każdym razem wyglądają inaczej. Są dla was inne ponieważ wy się zmieniacie, i przechodząc w kolejny pas fotonowy następnej zmiany  odczuwacie za każdym razem brak ponieważ wasz umysł stanowi program w którym lubicie analizować świat wokół was bez tego nie wyobrażacie sobie siebie.  Ale kiedy patrzycie na to z perspektywy obserwatora, widzicie tylko etykietki  a każda z nich jest dla was mniej lub bardziej istotna. 
Wszystkie stanowią tylko schemat według którego żyliście, ale przychodzi w waszym życiu taki czas kiedy pozwalacie temu odejść zaczynając żyć dla siebie - tak po prostu. 
Nie patrzycie już na informacje które bezustannie zalewają internet głosząc kolejną przemianę, burząc w was poukładany pozornie świat tylko po to abyście mogli stwierdzić że znowu nic do siebie nie pasuje. Nie moi przyjaciele teraz zaczyna się życie świadomego mistrza który żyje dla siebie nie opierając się na kolejnych usłyszanych informacjach, czerpie wiedzę z głębi swojego Ja i doświadczając jej tak po prostu daje radość sobie. 
Życie może być dla was wolnością lub zniewoleniem, oczekiwaniem lub kreacją wszystko zależy od tego jakiego wyboru dokonacie. Wielu z was zapyta teraz:” jak w takim razie traktować to wszystko, czemu wierzyć”- odpowiedź pojawia się za każdym razem kiedy zamiera w was myśl kiedy już dłużej nie czujecie potrzeby walki. 
Te informacje mają za zadanie obudzić w was wasze potencjały, wczujcie się w tą energie która im towarzyszy bądźcie zawsze obserwatorami tylko wtedy wasza odpowiedź będzie rezonowała z waszym wnętrzem a wy znajdziecie w nich dokładnie to czego wam potrzeba.
Bardzo wiele z tego co pojawia się w mediach służy defragmentacji waszej energii powodując w was rozdrażnienie te informacje jak wiecie służą temu aby odwieść was od waszego celu.

Proces ewolucyjny któremu podlegacie stanowi także pewien proces rozpadu subatomowego podlega to także przemianie waszej matrycy DNA 
-A co to ma na celu? mógłbyś powiedzieć o tym coś więcej ?
-To ma na celu modyfikację waszych ciał przyczynowych dzięki tej transformacji  ewolucja waszego DNA nabiera tempa. Ma to na celu pewien proces konglomeracji energetycznej który zmienia waszą świadomość tak abyście mogli dopasować się do zmian fotonowej struktury jądra Ziemi , która pociąga za sobą także fraktalne zmiany waszego DNA.
Każda wasza przemiana niezależnie od tego na jakim poziomie się odbywa ma wpływ na strukturę ziemską, ponieważ wszyscy stanowicie sieć jej pola wibracyjnego. Stanowicie energo- informacyjną strukturę Ziemi ponieważ jako ludzie jesteście integracyjną częścią jej przemian. 
Panuje przekonanie że przemiany ziemi dokonują się same że nie macie wpływu na jej przekształcanie a tym samym nie ma konieczności aby jej w tym w jakiś sposób pomagać. 
Te informacje są mylne ponieważ stanowicie dla siebie pomost energetyczny na którym dokonują się niezwykle ważne pomiary świadomości. Zgodnie z tym rozwijacie także swoje ciała przyczynowe a także te za które w znacznej mierze dopowiada wasze ego 
Ziemia transformuje wasze emocje pomagając wam rozwijać waszą energo informacyjną częstotliwość, która podlega każdej przemianie. Jesteście zatem częścią  niezwykle ważnego planu który zapoczątkował się wraz z narodzinami Żiemi.Ten plan dokonuje się nadal, jednak teraz przyszedł czas nowej świadomości  która stanowi dla ludzi początek wyzwolenia  z własnych ograniczeń. 
Czas ery wodnika niesie z sobą siódmą konglomerację Nowej świadomości ziemi wy jako ogrodnicy i pionierzy tych zmian macie za zadanie zasiewać to ziarno światła w waszym ciele fizycznym, ale także w tych przyczynowo astralnych gdzie każda myśl bierze swój początek ponieważ to właśnie te ciała stanowią pomost pomiędzy wasza nową świadomością a jądrem Ziemi.  
Jesteście dziećmi światła które doznając dualności przekształciły przez ten okres zmian każdy foton swojej istoty tak bardzo że integracja z jej naturalnym stanem bycia stała się dla was nie tylko podróżą czy wyborem, ale także naturalnym stanem bycia w tej częstotliwości.
A zatem ten wybór którego zdecydowaliście się dokonać stanowi nowy cel także w matrycy świadomości ziemi ponieważ ona również wznosi się w wyższy stan bycia razem z wami.
  - Czy jesteśmy połączeni z Ziemią w jakiś szczególny sposób?
-Jesteście jednostką samowystarczalną, jednak jako istoty światła jesteście związani z ziemia echolokacyjnym świetlistym sznurem to coś w rodzaju astralnego sznura który po śmierci ciała zostaje zerwany jednak połączenie które stanowi integrację z waszą planetą jest pomostem energo - informacyjnym i to w tej częstotliwości odbywają się wszystkie przemiany fraktalne jakie obecnie dokonują się w waszym ciele fizycznym ale także tych świetlistych. 
Dusza pragnąc doświadczyć innej powłoki wybrała stan węglowy i strukturę która sama w sobie jest ściśle związana z ziemią ponieważ pragnęła doświadczyć tego transcendentalnego połączenia w sposób namacalny. Stanowicie dla tej planety intergalaktycznych ogrodników którzy zakotwiczają w niej planetarną transformację.
Wielu z was twierdzi że informacje pochodzące z książek Ramadis maana , naszego serdecznego przyjaciela a także innych napisanych w tym okresie są przestarzałe. jednak ten proces trwa nadal z tą tylko różnicą że odczuwacie go inaczej, ponieważ wasza świadomość zmieniła swój bieg i te słowa oznaczają dla was coś zupełnie innego, ponieważ są kształtowane zgodnie z poziomem waszej świadomości.  
Wszechświat moja droga jest jak biblioteka w której znajdziesz dokładnie taką odpowiedź z jaka rezonuje Twoja energia oraz taka która pomoże Ci ją rozwinąć w taki sposób aby móc doświadczać jej na Ziemi.
Macie jednak w swoich ciałach pewnego rodzaju kod który uniemożliwia wam natychmiastową transformacje tej materii w rzeczywistość .Ten kod został wam zapisany w ramach projektu intergalaktycznego który miał na celu poszerzenie doświadczeń duszy w ciele człowieka, czyli integrację ze swoją boską cząsteczką.
Jeśli alchemia tej prostej energetycznej konglomeracji powiodła by się za pierwszym razem, dusza uniemożliwiła by sobie proces odczuwania tych wszystkich aspektów które są niezwykle istotną częścią każdej waszej przemiany na każdym poziomie. 
 Ten projekt był zatem planem w którym wasza dusza bierze czynny udział w doświadczeniach  abyście mogli  w danym momencie przekształcić je na planie fizycznym. Te aspekty zatem stanowią dla was ogromne znaczenie ponieważ budują waszą rzeczywistość a dla duszy stanowią nie tylko doświadczenie , ale także pomagają wam w rozwoju waszej świadomości i doświadczaniu siebie na nieco wyższych poziomach sferycznych.
Poziomy sferyczne to coś w rodzaju pomostu pomiędzy światem równoległym a tym w którym żyjecie. Są ze sobą ściśle związane ponieważ wpływają  na siebie nawzajem symbiozą energetyczną. W każdym z nich zatem znajduje się określone źródło energii i korzystacie z tego źródła właśnie teraz w trakcie zmian fotonowych cząsteczek waszej matrycy.
Dla wielu z was informacje które przeczytacie mogą wydawać się nieco skomplikowane , ale tak naprawdę doskonale znacie i rozumiecie brzmienie tej energii to wasze przesłanie jako dzieci Nowej Ery.
Doświadczacie obecnie przejścia przez wcześniej wymieniony pomost. Na nim znajdują się wasze uczucia, emocje ,karma w przypadku niektórych z was bardzo aktywna a także wszystko to co było dla was bagażem. Jednocześnie napływająca z centralnego słońca nowa częstotliwość energetyczna tworzy pewnego rodzaju dysharmonijny proces. Na skutek natłoku tych energii doświadczacie czegoś co można określić jako podział jaźni dzięki temu u wielu z was wywołuje to zmiany w psychice. Wysoka częstotliwość  energii poszerzającej waszą świadomość  dociera do was także  z centralnego słońca gdzie następuje subatomowa defragmentacja niepotrzebnych myśli i emocji one powracając do źródła łączą się w jeden aspekt – świadomość.
Jest to dla was pewien proces , ponieważ dzięki temu harmonizują się w waszych ciałach programy ograniczające waszą jaźń. One w taki sam sposób jak energia przekształcają się a wy odczuwacie nagle w energii swoista przestrzeń często określacie to jako nowy początek mając wrażenie że coś w waszym życiu wyraźnie się zmienia.
Ziemia na skutek transformacji jest dla was źródłem echolokacyjnych pulsacji. Jesteście częścią tej zmiany a co za tym idzie także ludzi z którymi dzielicie swoją przestrzeń oni jak wiecie także wpływają na waszą zmianę jesteście w takim samym spektrum jak Ziemia światłem wszechświata  w którym każda wasza zmiana zakwita inaczej 
Otwórzcie zatem serca na wolność ponieważ zmiany do których zmierzacie nie będą już dłużej opierać się na zniewoleniu, wszechświat zawsze był dla was odbiciem waszych uczuć a zatem cokolwiek wybieracie niech będzie to dla was podróżą w głąb swojej własnej wolności.Do zobaczenia niebawem Arkturianie. 

Brak komentarzy: